26.08.2019

První mistrovské utkání st. žáků

Branky: 2x Kotásek, Osička

FKM Podluží: Jan Vaculík, Ondřej Lano, Kryštof Kotásek (K), Tomáš Trčka, Vladimír Petrla, Martin Sedláček, Matyáš Darmovzal, Jiří Osička, Aleš Jakubička, Petr Bača, Lukáš Babáček, Šimon Sláma, Kryštof Fojtík, Adam Ilčík, Matěj Konrád, Andrej Kaňa.

První mistrovské utkání jsme doma hostili Kyjov. Hned v první minutě jsme udělali chybu v rozehrávce a prohrávali jsme 1:0. V desáté minutě jsme dostali gól na 2:0. Podařilo se nám snížit na 2:1 v 17. minutě po pěkné střele z dvaceti metrů Jirkou Osičkou. Kyjov nás v prvním poločase k ničemu moc nepouštěl a měli jsme problémy s rozehrávkou. Jejich rychlí důrazní útočníci nám dali další dva góly.

V druhém poločase se zlepšil pohyb hráčů a celkové pojetí hry. Hru jsme zjednodušili. Kryštof Kotásek dal dva góly ze standardních situací, ale i tak jsme se nevyvarovali dalším chybám a výsledek utkání skončil 7:3.

Trenér: David Prokop