3.09.2019

První výhra ml. žáků

Branky: 3x David Darmovzal

SK Újezd u Brna:

FKM Podluží: Kaňa , Trčka ,Létal ,Darmovzal, Číž, Šimek, Přikryl Filip, Vala, Uher

V sobotu 30.8. jsme odehráli MU s Újezdem , výsledkem 3:2 v náš prospěch (1:1), kdy střelecky se prosadil  Davča Darmovzal který soupeřovu branku zatížil třemi trefami.

Na utkání jsme odjížděli s devíti hráči ( řada omluvenek, zranění ale i neomluvení hráči !!!). Přestože se kluci střídali pouze s jedním hráčem a soupeř měl k dispozici dvě sedmičky , borci podali nadprůměrný výkon. Dařila se nám  kombinační hra již od zadních řad, kdy přihrávkami na záložníky kteří hru skvěle roztahovali a  průnikovými přihrávkami posílali odvážně bojující útočníky do brejků. Taktéž se nám dařila hra v osobních soubojích jeden na jednoho.  Utkáni bylo pro kluky fyzicky velmi náročné i k vzhledem k předešlému  fotbalovému kempu. V zápase si  sáhli na dno fyzických sil a zápas dovedli do vítězného konce. Po závěrečném hvizdu rozhodčího padli vysílení na trávník a nebyli schopni podat ruku soupeři.
Trenér: Martin Darmovzal