Starší žáci SK Újezd u Brna – FKM Podluží 6:3

Branky: Osička, Bača, Jakubička

SK Újezd u Brna:

FKM Podluží: Jan Vaculík, David Prokop, Ondřej Lano, Kryštof Kotásek (K), Tomáš Trčka, Vladimír Petrla, Matyáš Darmovzal, Jiří Osička, Aleš Jakubička, Petr Bača, Šimon Sláma, Kryštof Fojtík, Adam Ilčík, Matěj Konrád, Andrej Kaňa, Michal Létal

Začátek utkání nám opět nevyšel, kdy jsme v 6. minutě inkasovali gól a dostali se pod tlak soupeře. I tak jsme mohli vyrovnat po pěkné kombinaci ve středu hřiště, ale šanci jsme neproměnili. Hra se postupně vyrovnávala. Po další chybě jsme ale dostali gól na 2:0.
Druhý poločas jsme byli aktivnější, měli jsme dobrý přechod do útoku a nějaké šance jsme proměnili. Soupeře jsme přehrávali. Přesto jsme se nevyvarovali dalších chyb a utkání skončilo výsledkem 6:3. Kluci v druhém poločase předvedli bojovný výkon a zápas odmakali až do poslední minuty.
Trenér: David Prokop