4.10.2020

Mladší žáci–Dubňany/Mutěnice

Sobota, 3.10.2020, vinobraní v plném proudu, fúkal větr, že jsme se neslyšeli ani na střídačce a k nám přijeli kluci z týmu Dubňany/Mutěnice.

Sestava: Oliver Izsóf, Štěpán Frýdek, Adam Vala, Michal Číž, Filip Kepák, Martin Nešpor, Tomáš Kuriál, Martin Beránek, David Doležal, Ondřej Trčka, Adam Jurček, Pavel Brázda.

Po minulém špatném zápase, kdy jsme si na trénincích vysvětlili věci, které se nám trenérů nelíbily, se naše hra otočila o 360 stupňů a odehráli jsme pěkný zápas. Docházka a práce na tréninku se pomaličku začíná projevovat. Kluci hráli s nasazením a odhodláním makat jeden za všechny. Zápas nám po všech stránkách vyšel, soupeře jsem nepustili do žádné vyložené šance a zcela zaslouženě jsme vyhráli 5:0. Branky vstřelili 2x Martin Beránek, 2x Martin Nešpor, 1x Filip Kepák.

MD, LS, LF

FKM Mladší žáci