1.03.2020

Přípravné utkání ml. žáci MSK Břeclav

MSK Břeclav – FKM Podluží 1:2

Branky: 2x Martin Nešpor

FKM Podluží: Uher, Bartoš , Petrla, Moravec, Didov, Vala, Nešpor, Grunská, Smutný , Číž.

1.3. 2020 jme odehráli přípravné utkání na hřišti MSK Břeclav. a to ve složení Uher, Bartoš , Petrla, Moravec, Didov, Vala, Nešpor, Grunská, Smutný , Číž. . Zápas pro nás skončil vítězně v poměru 2:1 když dvakrát skóroval Nešpor. Většina zápasu se odehrávala pod naší taktovkou , škoda jen že jsme z toho vytěžili pouze dvě branky. V tomto zápase mě mrzí že jsme soupeře dostávali do šancí díky naší pohodlnosti nedůraznosti a riskování před naší brankou načež díky tomu jme inkasovali zbytečnou branku. Všichni borci podali dobrý výkon ale vyzdvihl bych výkon Moravce, Smutného , Nešpora a Grunské. U některých kluků přestože výkon nebyl špatný bylo vidět tréninkové manko a herně je to limitovalo.
Trenér: Martin Darmovzal