SK Slatina–Starší žáci

Stav: 7:1 (3:0)
Góly: Brázda P.

FKM Podluží: Švrček F., Kovařík M., Bača P., Létal M., Lano O., Osička J., Prokop D., Darmovzal M., Lang L., Darmovzal D., Brázda P., A., Fojtík K. Ilčík A. Vala A. Nešpor M.

V utkání se Slatinou nám nevyšel začátek zápasu, který jsme si nepohlídali a v první minutě jsme inkasovali.
Po brance se hra odehrávala ve středu hřiště. Měli jsme nějaké náznaky šancí, ty jsme ale nedotáhli do konce.Soupeř nám dělal problémy svou rychlostí a nasazením a trestal každou naši chybu.
Druhý poločas jsme začali úplně stejně jako první. Po inkasované brance jsme soupeře lehce zatlačili a podařil se nám vstřelit kontaktní gól na 4:1. Naše aktivita pokračovala, ale soupeř byl nebezpečný každým protiútokem než se jim podařilo zvýšit vedení.
Po gólu se naše hra úplně rozpadla. V podstatě k ničemu jsme se už nedostali. Soupeř přidal další branky a zaslouženě vyhrál.¨