10.10.2021

St. žáci–Bzenec/Vracov 0:2

FKM Podluží – Bzenec/Vracov 0:2 (0:0) 9. 10. 2021

Sestava: Švrček, Beránek, Kepák, Vala, Uher, Molinek, Lang, Frýdek, Mazuch, Trčka, Číž, Mustafa Samir, Kurial.

První poločas zápasu se odehrával mezi šestnáctkami. K soupeři jsme rychle přistupovali a nenechali ho rozvinout útočnou akci. Nám se dařil přechod přes středovou linii, ale před pokutovým územím z důvodu malé aktivity ofenzivních hráčů všechno končilo. Za zmínku v prvním poločase stojí šance Lukáše Uhra z první minuty, která zůstala nevyužita.
Druhý poločas začal ve stejném rytmu jako poločas první. Po obdržené brance jsme přenechali hru soupeři, ale i tak se nám podařily vytvořit dvě stoprocentní šance. Ty jsme nevyužili a soupeř přidal z protiútoku druhou branku. Na některých hráčích se začalo podepisovat tréninkové manko, a i proto se nám nepodařilo závěr zápasu zdramatizovat.

DP