Dubňany/Mutěnice–Starší žáci FKM

datum: 28. 5. sobota místo: Prušánky čas: 9:30
Dubňany/Mutěnice–FKM Podluží 1:3 (0:1)

Góly: Průdek K., Mustafa A., Mustafa S.

Sestava: Uher, Beránek, Lang, Vala, Frýdek, Číž, Molinek, Hejzlar, Kepák, Mazuch, Mustafa A., Průdek, Mustafa S., Valenta

Proti poslednímu mužstvu tabulky jsme začali náporem a vytvořili si dvě dobré brankové příležitosti, které jsme ale neproměnili. Na kluky spadla nervozita z důležitosti zápasu a hra se vyrovnala. Nedokázali jsme soupeře překonat ve finální a před finální fázi díky našim nepřesným přihrávkám a malé nabídce spoluhráčů. Až v závěru poločasu se nám podařilo vstřelit gól ze standardní situace po centru Langa a pohotovém zakončení Průdka. V druhém poločase jsme byli aktivnější a klidnější na balonu. Dařilo se nám překonávat soupeřovu obranu a vytvářet brankové příležitosti. Dvě z nich, po pěkných kombinačních akcích, proměnil Ali Mustafa a Samir Mustafa. V závěru zápasu soupeř snížil po nedorozumění v obraně, ale to už nemělo vliv na naší vítězství. Kluci zaslouží pochvalu za dobře zvládnuté utkání.

DP, ZK