9.01.2022

Halová liga mladších žáků – Valtice

V neděli 9. 1. 2022 jsme se zúčastnili turnaje halové ligy OFS Břeclav ve Valticích za účasti sedmi týmů. První zápas jsme hráli proti Hustopečím s výsledkem 3:1 pro nás, kdy dvakrát skóroval Průdek a jednou Mustafa. V druhém zápase stál proti nám soupeř z Kobylí ve kterém jsme zvítězili 4:1, branky Beránek 2, Průdek 2. Třetím soupeřem ve skupině byla Lednice, těžké utkání které mělo rozhodnout o vítězi skupiny jsme zvládli přímo bravurně. 4:1 v náš prospěch , kdy všechny branky vstřelil Průdek.

Ve finále nás čekal vítěz z druhé skupiny Mikulov, Toto utkání bylo hodno finále v kterém nechybělo nic, ujali jsme se vedení vzápětí soupeř vyrovnal, znovu se nám podařilo strhnout vedení na naši stranu ale soupeř dvěma brankami otočil ve svůj prospěch, toto kluky nepoložilo ba naopak je to ještě vyhecovalo k lepšímu výkonu a dvěma brankami jsme otočili výsledek zápasu a zaslouženě jsme vyhráli 4:3 .

Pochvala pro všechny kluky za předvedený výkon.
hráči: Izsov Oliver, Beránek Martin, Krč Tadeáš, Kuriál Tom, Jurček Adam, Mustafa Samír, Průdek Jakub, Janulík Jakub