Halový turnaj mladší přípravky 12. 2.

V sobotu 12.2.2022 jsme se zúčastnili halového turnaje ve Valticích. Hrálo se v krásné velké hale, což nám zpočátku činilo velké potíže. Nedokázali jsme roztáhnout hru, neustále jsme se stahovali k sobě a taky nasazení a bojovnost nám chyběla. Přispěl k tomu i brzký začátek turnaje, kdy ještě naši malí fotbalisté nebyli probuzení. Odehráli jsme 5 utkání a s každým dalším zápasem naše výkonost rostla a v posledním zápase to už bylo ono. škoda, že už byl poslední. Ale není důležité vyhrát, ale zahrát si a pobavit se, a to se nám podařilo. Odměnou všem hráčům na turnaji byly zlaté medaile, ze kterých měli děti velkou radost.

Bořetice – FKM Podluží 3:1 – gól vstřelil Richard Tuček
Lednice – FKM Podluží 5:1 – gól vstřelil Kristián Bečka
Lanžhot – FKM Podluží 6:3 – góly vstřelili Tibor Bělehrádek 2x a Antonín Krpata
Šitbořice – FKM Podluží 2:3 – góly vstřelili Martin Spěvák, Richard Tuček a jeden vlastní