24.04.2022

Hráči se vydali ze všech sil

datum: 19. 4. úterý místo: Kostice čas: 17.00

FKM–Valtice  9:7

Góly: Tuček Richard 2x, Bělehrádek Tibor 3x, Vala Štěpán 2x, Mrštinová Tereza 1x, Mrštinová Barbora 1x

Sestava: Létal Martin, Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Tučková Ela, Vala Štěpán, Úlehla Jiří, Krpata Antonín, Šlichta Filip, Vališ Roman, Čech Fabian, Procházka Tobias, Tuček Richard, Bělehrádek Tibor

Střídal:

V úterý jsme odehráli další mistrovské utkání na domácí půdě. V chladném aprílovém počasí jsme hostili soupeře z Valtic Přestože většina hráčů se zúčastnila dopoledního turnaje McDonald’s Cup, na jejich výkonu to nic neubralo , ale po zápase bylo vidět, že se malí fotbalisti vydali ze všech svých sil. Zápas byl velmi náročný nejen z pohledu fyzikého nasazení, ale i z pohledu psychického. Hráči podstupovali tvrdé souboje, mokrý terén a chladné počasí jim taky hru neusnadnili a ještě čelili nepřiměřeným reakcím trenérů soupeře. Jinak velmi kvalitní zápas byl zbytečně vyhrocen, došlo i na několik tvrdých zákroků, ale nakonec vše dopadlo dobře a nikomu se ni nestalo. Hráčům patří velký obdiv a pochvala za to, jak se s tím popasovali.