18.09.2022

I přes nepříznivý výsledek jsme hráli svoji hru

datum: 16. 9. 2022 pátek místo: Valtice čas: 17:00
FK Valtice–Mladší přípravka FKM 14:2

Góly: Mrštinová Barbora 1x, Bělehrádek Tibor 1x,

Sestava: Úlehla Jiří, Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Krpata Antonín, Rác Štěpán, Vališ Roman, Golík Samuel, Rolinc Matyáš, Vala Štěpán, Bělehrádek Tibor, Šlichta Filip

V pátek 16. 9. 2022 jsme se utkali s fyzicky vyspělejším soupeřem z Valtic. Naši malí fotbalisté na soupeře nestačili fyzicky ani rychlostně a hlavně na jejich specifický herní styl. Přestože jsme obdrželi spoustu branek, hráči podali na hřišti velmi dobrý výkon a velkou pochvalu zaslouží jejich herní projev. Po celý zápas se snažili o kombinační hru, roztahování hry a nepodřídili se hře soupeře. A přestože čelili tvrdé a někdy i neférové hře ze strany soupeře, nic je neodradilo hrát s plným nasazením až do konce utkání. A přestože vázla rozehrávka brankáře, svými nadstandartními zákroky podržel své mužstvo, i když odcházel ze zápasu s mnoha šrámy. Všichni hráči zaslouží pochvalu.

Anděla Jedličková