16.04.2022

I přes prohru podali hráči dobrý výkon

datum: 14. 4. sobota místo: Rakvice čas: 17:30

Rakvice–FKM 11:8

Góly: Gál David 2x, Procházka Tobias 2x, Vala Štěpán 1x, Mrštinová Barbora 1x, Tuček Richard 1x, Úlehla Jiří 1x

Sestava: Létal Martin, Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Tučková Ela, Vala Štěpán, Úlehla Jiří, Krpata Antonín, Šlichta Filip, Gál David, Čech Fabian, Procházka Tobias, Tuček Richard, (Adámek a Míša z minipřípravky)

Ve čtvrtek jsme odehráli další mistrovské utkání na půdě Rakvic. Jelikož jsme do hry po dohodě se soupeřem začlenili i hráče s minipřípravky, kteří se nedostavili v dostatečném počtu, aby mohli odehrát své vlastní utkání, nebyla hra kompaktní, hráči nebyli v obvyklém herním tempu a částečně se to projevilo na jejich výkonu. Ale na výsledky nehrajeme, důležitý je individuální projev hráčů a za ten si zasouží pochvalu. V zápase se objevilo spoustu herníh prvků z tréninku (kličky, zpracování vysokých míčů,hra tělem…). Velmi nás potěšil výkon fotbalově méně vyspělých hráčů, kteří podali výborný výkon. Velkou pochvalu za svůj výkon zaslouží také Martin Létal, který odchytal druhý poločas.