datum: 26. 10. 2022 místo: Týnec čas: 14:00
FKM Podluží–Dambořice 2:2 (1:1)

Góly: 30´ Brázda, 80´ Mráz – 2´, 84´

Sestava: Štván 4 – Lano 4, Hrubý 4, Markovič 4 – Ilčík 4, Čapka 4, Mráz 5, Darmovzal 4 – Brázda 4, Kotásek 4, Sláma 4

Hodnocení hráčů: 6 – výborný, 5 – velmi dobrý, 4 – dobrý, 3 – průměrný, 2 – podprůměrný, 1 – slabý.

Dohrávané utkání bylo pro diváky zajímavou a napínavou podívanou. Hosté začali zostra a brzy se dostali do vedení, poté jsme pomalými krůčky přebírali iniciativu a po několika možnostech dát branku se to podařilo ve 30 minutě Patrikovi Brázdovi, kdy přehodil brankáře. Druhý poločas byl ještě napínavější, nejdříve hosté šli v 53 minutě do oslabení a v průběhu utkání jsme si vytvořili další příležitosti a tlačili soupeře do obrany, jenže v 72 minutě po druhé žluté šel z kola ven Matyáš Čapka a poměr sil se srovnal. Na to nedbal Marek Mráz a v 80 minutě krásnou individuální akcí otočil skóre na naši stranu. Bohužel naše radost trvala krátce. V 84 minutě kopal soupeř přímý volný kop a po nedůsledné obraně srovnal na konečných 2:2.