Poctivá práce na tréninku přináší ovoce

datum: 13. 10. 2022 místo: Kostice čas: 17:00
Starší přípravka FKM Podluží–Sokol Charvatská Nová Ves 12:4

Góly: Zugar Matyáš 7x, Král Patrik 1x, Luňák Daniel 2x, Pavlíček Adam 2x

Sestava: Ela Tučková, Zugar Matyáš, Nguyen Quoc Viet, Létal Martin, Cvrček Dominik, Král Patrik, Pavlíček Adam, Silný Vít, Luňák Daniel

Ve čtvrtek jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti soupeři z Charvátské Nové Vsi. Do utkání jsme opět nastoupili s velkým nasazením a bojovností hned od první minuty. Zápas byl zpočátku vyrovnaný, ale postupně jsme začali přebírat iniciativu a zápas jsme dostali pod kontrolu. Na hřišti se projevila poctivá práce z tréninků, ve hře se objevily individuální dovednosti jednotlivých hráčů, ale i kolektivní a kombinační hra. Hráči nás překvapili svým fotbalovým myšlením a pohlednými akcemi, které byly důrazně zakončeny. Všichni hráči zaslouží pochvalu nejen za odvedený výkon, ale i za jejich přístup k tréninkům.

Trenéři Milan Jedlička a Petr Zugar