Podcenit soupeře se nevyplácí

datum: 23. 10. místo: Březí čas: 10:00
Starší přípravka Sokol Březí–FKM Podluží 10:18

Góly: Zugar Matyáš 1x, Král Patrik 4x, Luňák Daniel 4x, Tuček Richard 3x, Silný Vít 3x, Nguyen Quoc Viet 2x, Cvrček Dominik 1x

Sestava: Ela Tučková, Zugar Matyáš, Nguyen Quoc Viet, Létal Martin, Cvrček Dominik, Král Patrik, Silný Vít, Luňák Daniel, Tuček Richard, Spěvák Martin

V mlhavém počasí jsme nastoupili proti soupeři z Březí. Hned na začátku se nám podařilo vstřelit dvě branky a hráči si mysleli, že už je jasné, kdo bude na hřišti pánem. Pravda však byla jiná. Soupeř se nesložil a bojoval do poslední minuty. Kdežto naši hráči přistupovali ke hře velmi laxně, nebyli důrazní v osobních soubojích, obcházení soupeře se také moc nedařilo. Soupeř srovnal krok a zápas začal být vyrovnaný. Naštěstí si hráči velmi rychle uvědomili, že bez práce nejsou koláče a začali hrát fotbal tak, jak je známe. Zcela ovládli hřiště a přišly i pěkné kombinace. Poučení pro příště – žádný soupeř nám nedá nic zadarmo.

Trenéři Milan Jedlička a Petr Zugar