datum: 5. 11. 2022 místo: Brno čas: 10:45
Mladší žáci Tatran Kohoutovice–FKM Podluží 1:1 (0:0)

Góly: Patrik Král

Sestava: Michal Mitvalský – Viktor Hřebačka, Pavel Brázda, Daniel Luňák – Jakub Janulík, Oleksii Lishchyna, Lenka Králová – Patrik Král – Alexandr Hes, Matyáš Zugar, Filip Rampáček, Marián Machálek

Náš poslední zápas podzimní části sezóny jsme chtěli zakončit výhrou. Od první minuty jsme diktovali tempo, míč jsme měli více na kopačkách, ale zakončení se nám moc nedařilo. I proto skončil první poločas bez branek. Druhou půli jsme nezačali moc šťastně. Hned ve 31.minutě, snad jediné větší soupeřově šanci, dostáváme gól. To nás ale nepoložilo a ve 34.minutě srovnává stav na 1:1 Patrik Král. Od této doby jsme, až na výjimky, soupeři nepůjčili míč. Krásné kombinace, náběhy, průnikovky. Prostě hráli jsme pěkný fotbal. Ale to zakončení, bohužel v tomto jsme pohořeli a zápas skončil remízou.
Všem klukům a Lence děkujeme za celou podzimní část a věříme, že zimní příprava nás posune dál.