29.10.2022

datum: 26. 10. 2022 místo: Kostice čas: 16:30
Starší přípravka FKM Podluží–SK Rakvice 14:8

Góly: Zugar Matyáš 7x, Král Patrik 4x, Luňák Daniel 2x, Spěvák Martin 1x

Sestava: Zugar Matyáš, Nguyen Quoc Viet, Létal Martin, Cvrček Dominik, Král Patrik, Luňák Daniel, Spěvák Martin, Jung Petr

Ve středu jsme v oslabené sestavě nastoupili k poslednímu utkání sezóny proti soupeři z Rakvic. Přestože nám chybělo téměř polovina hráčů, v utkání to nebylo poznat. Kluci s plným nasazením a bojovností vlétli na hřiště, přestože za sebou měli náročný týden. Je pravda, že v obranné činnosti to občas zaskřípalo, ale aspoň byl zápas zajímavější. V útočné fázi to bylo o mnoho lepší, jen bychom uvítali ještě více pohledných akcí, protože vím, že naši kluci to umí. Na závěr utkání hráči poděkovali svým věrným fanouškům a při odchodu z hřiště je doprovázel zasloužený potlesk nejen za tento zápas, ale za celou podzimní část. Kluci děkujeme a těšíme se na další práci s vámi.

Trenéři Milan Jedlička a Petr Zugar