Pro diváka určitě zajímavé utkání

datum: 11. 6. místo: Hustopeče čas: 10:45
FC Hustopeče–FKM 7:6 (4:5)

Goly: Mustafa S.-4,7,14,27 , Hejzlar M.-9, Lishchyn A.- 50
12,15,20,28,32,46,54

Sestava: Machálek – Doležal, Brázda, Drgonec -Fojtík, Mustafa A. Králová, Lishchyn A .- Mustafa S.

Střídali: Mitvalský, Janulík, Hejzlar, Darmovzal, Rampáček

Utkání pro nás asi ani nemohlo začít lépe.
Od úvodního hvizdu rozhodčího jsme se snažili nedát prostor soupeři, okamžitě jsme napadali a výsledek nenechal na sebe dlouho čekat. V 4 min. vybojoval na obráncích míč Mustafa S. a před brankou se nemýlil. V 7 minutě opět po nádherné přihrávce svého bratra Aliho , se Mustafa S. opět prosadil. V 9 minutě jsme na pravé straně získali míč, průniková přihrávka na sbíhajícího Hejzlara a ten nekompromisně ranou pod břevno skóroval. Bohužel domácí jsme dostali do hry po hrubé individuální chybě obránce, kterou soupeř využil. Do poločasu se ještě dvakrát prosadil výborně hrající Mustafa S. Úvod zápasu nám nevyšel, rychle obdržená branka se trochu podepsala na klucích. Upustili jsme od toho co jsme se domluvili a soupeř trestal každé sebemenší zaváhání. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, fyzicky náročné utkání. V 50 minutě po ukázkové kombinaci a přihrávce Mustafy S. se nádhernou technickou střelou prosadil Lishchyn.

Odehráli jsme výborné utkání s vítězem krajské soutěže a klukům patří velká pochvala. V tomto zápase jsme si zasloužili minimálně remízu.