Remízový zápas

datum: 22.10.2022 místo: Hustopeče čas: 9:00
Starší žáci FC Hustopeče–FKM Podluží 0:0 (0:0)

Sestava: Lukáš Uher – Martin Beránek, Štěpán Frýdek, Matěj Hejzlar – Michal Číž, Ali Mustafa, Adam Vala, Michal Valenta – Samir Mustafa, Matyáš Molinek – Tadeáš Krč, Martin Drgonec, Ondřej Trčka.

Zápas prvního s druhým, který jsme od začátku zápasu kontrolovali. To, co jsme si v kabině řekli, kluci plnili do posledního detailu. Soupeře jsme do žádné šance nepouštěli a naši kluci si připravili minimálně čtyři gólové situace, ze kterých jsme mohli s přehledem skórovat. Bohužel tento zápas se nám nedařilo zakončovat akce tak, jak bychom si představovali. Druhá půle se malinko vyrovnala a soupeř začal taky vystrkovat růžky. Ale do žádné velké šance soupeře naše obrana nepustila. Ke konci zápasu jsme ještě soupeře přitlačili na jejich šestnáctku, ale zakončení se nám ten den bohužel nedařilo. I tak musíme konstatovat, že kluci makali do poslední minuty a bylo vidět, že ten gól opravdu dát chtějí.

DP, LF