29.10.2022

Rozloučení s podzimní sezónou

datum: 26. 10. 2022 místo: Kostice čas: 16:30
Mladší přípravka FKM Podluží–SK Rakvice 16:3

Góly: Krpata Antonín 3x, Úlehla Jiří 1x, Mrštinová Barbora 2x, Bělehrádek Tibor 9x, Rolinc Matyáš 1x

Sestava: Úlehla Jiří, Krpata Antonín, Šlichta Filip, Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Brezovský Marek, Lishchyna Artem, Bělehrádek Tibor, Rolinc Matyáš

Ve středu odpoledne jsme nastoupili k poslednímu mistrovskému utkání na domácí půdě proti týmu z Rakvic. Poslední utkání si hráči asi chtěli pořádně užít, a taky bylo od začátku zápasu jasné, kdo bude dominovat na hřišti. Zápas byl z naší strany velmi ofenzivní, hráči se prosazovali spíše individuálně, ale opět dokázali vyprodukovat i pěkné kombinační akce, i když jich tentokrát bylo poskromnu. Opět se velmi dobře zapojil do hry brankář Jiří Úlehla, který byl v druhé polovině utkání více u soupeřovy branky než u vlastní. Všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu nejen za poslední utkání, ale za celou sezónu.

Anděla Jedličková