datum: 15. 5. neděle místo: hřiště Bzenec čas: 9:00
Bzenec/Vracov–FKM 2:0 (0:0)

Sestava: Uher- Beránek, Lang, Frýdek- Trčka, Mazůch, Kepák, Mustafa Ali, Hejzlar- Molinek, Průdek.

Na střídání: Mustafa Samir, Číž, Valenta

Dnes jsme odehráli další mistrovské utkání v Bzenci. Bohužel jsme opět doplatili na špatný začátek druhého poločasu. I když byl soupeř od začátku techničťější, během prvního poločasu si vytvořili snad jen jednu vyloženou šanci. Naši kluci dodržovali všechno, co jsme si řekli a co trénujeme, jenže přišel už zmiňovaný začátek druhého poločasu. Po individuálních chybách, kdy jsme neodkopli míč a následném brejku to bylo 1:0. Za další 3 minuty po rohovém kopu a nedůstojné obraně to bylo 2:0. Od této chvíle jsme začali více dostupovat soupeře a začali jsme být agresivní v napadání, se utkání otočilo na naší stranu. Kluci ten závěr odehráli skvěle, jenže se nám nepodařilo vstřelit kontaktní branku. Zvláštní poděkování patří rodičům, kteří v hojném počtu povzbuzovali celý zápas.