TJ Sokol Dambořice–Starší žáci FKM

datum: 21. 8. místo: Dambořice čas: 10:00
TJ Sokol Dambořice–FKM Podluží 1:5 (1:3)

Góly: S. Mustafa, S. Mustafa, M. Molinek, T. Mazuch, A. Vala

Sestava: Uher, Hejzlar, Frýdek, Beránek, Vala, Číž, Mazuch, Molinek, Trčka, Mustafa A., Mustafa S., Valenta, Kurial, Drgonec, Machálek

Střídali: Sláma 2 , Markovič 2

Už v 7. minutě vstřelil branku Samir Mustafa. V 15. minutě po kolmé přihrávce Matyáše Molinka vstřelil 2. gól opět Samir Mustafa. Začátek nám vyšel i herně, ale postupem času se hra po našich zbytečných chybách hra vyrovnala. Soupeři se podařil vstřelit kontaktní gól těsně před poločasem, na který jsme vzápětí odpověděli pěknou střelou Matyáše Molinka.

Do 2. poločasu jsme nastoupili v dobrém rozpoložení a hned v úvodu jsme se 2x prosadili po brankách Tomáše Mazucha a Adama Valy. Závěr jsme měli pod kontrolou a utkání dotáhli do vítězného konce, což je pro start do sezóny důležité. Kluci zaslouží pochvalu za poctivě odehrané utkání, ve kterém byly vidět velmi pěkné kombinační akce.

DP, ZK, ZR