3.10.2022

Zápas dvou rozdílných poločasů

datum: 1. 10. 2022 místo: Kyjov čas: 10:45
Mladší žáci FC Kyjov 1919–FKM 4:1 (0:1)

Góly: Oleksii Lishchyna

Sestava: Marián Machálek, Michal Rampáček, Pavel Brázda, Vít Silný – Jakub Janulík, Oleksii Lishchyna, Lenka Králová – Patrik Král, Michal Mitvalský, Samir Mustafa – Jáchym Fojtík, Alexandr Hes.

K zápasu do Kyjova jsme přijeli s respektem k soupeři, který se pohybuje v tabulce na druhém místě. Naštěstí jsme na hřišti ihned zapomněli na tuto skutečnost a od první minuti jsme hráli se soupeřem vyrovnanou patii. Ba dokonce jsme měli více ze hry a taky více šancí k zakončení. Při jedné z mnoha krásných akcí zakončuje do sítě a dává první gól zápasu Oleksii Lishchyna. V prvním poločase jsme měli další možnosti ke vstřelení branky, ale vždy se slabým zakončením, tudíž jsme první půlku vyhráli pouze jedna nula. Druhá půle byla z naší strany o hodně slabší, což se projevilo hlavně tím, že někteří kluci dlouhodobě netrénovali vzhledem k nemoci. Polevení ve hře připisujeme i tomu, že Oleksii Lishchyna a Samir Mustafa hráli před zápasem i za starší žáky a bylo na nich vidět, jak jim docházejí síly. Na začátku druhého poločasu dostáváme dvě branky a naši kluci se sesypali jako domeček z karet. Od tohoto okamžiku nás opustil impuls a chuť něco se zápasem ještě udělat a dostáváme ve 42. a 60. minutě další dva góly.

Trenéři MD , ZK