FKM–SK Krumvíř  6:4

Góly: Mustafa S,- 2,6   Lischin A. -5,24,41  Mitvalský – 60 min. – 34,36,49,58

Sestava: Machálek- Krč, Brázda, Hřebačka-  Mustafa S, Králová, Kuriál- Lischin, Drgonec

Střídal: Janulík, Král P., Mitvalský

Od úvodu zápasu jsme soupeře dostali pod tlak, v první minutě jsme nastřelili brankovou konstrukci.
V druhé minutě se nám podařilo tlak zužitkovat a to když skóroval Mustafa. V páté min. po indi. akci zakončil Lischin Alex. Hru jsme měli ve svých rukou a soupeře jsme nepouštěli do vážnějších akcí. Konto hostů jsme zatížili do poločasu ještě dvěma brankami.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se stejným odhodláním, bohužel hned na úvod druhého poločasu jsme po zbytečné ztrátě a hloupém zaváhání v obraně inkasovali dvě po sobě jdoucí branky 34 a 36 minutě. Na naše nohy spadla nervozita a soupeř vycítil šanci, hrálo se nahoru dolů, Šance za šancí, na obou stranách. Hosté skórovali 49 a 58 min. po standardních situacích a přiblížili se na rozdíl jedné branky. Poslední slovo jsme měli mi a to když po ukázkové akci, kdy Krč přihrával na střed hřiště Mustafovi který posunul míč na pravou stranu Kurialovi a ten poslal míč po lajně nabíhajícímu Lischimu který poslal prudkou přihrávku před branku kde zakončil mířenou střelou k tyči Mitvalský.