16.05.2022

Ztracený náskok jsme už nedohnali

datum: 14. 5. sobota místo: Mikulov čas: 10:00
FC Pálava Mikulov–FKM Podluží 10:8

Góly: Richard Tuček 2x, Tučková Ela 1x, Martin Létal 1x, Bělehrádek Tibor 1x, Martin Spěvák 1x, Barbora Mrštinová 2x

Sestava: Létal Martin, Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Tučková Ela, Bělehrádek Tibor, Krpata Antonín, Šlichta Filip, Rác Štěpán, Tuček Richard, Úlehla Jiří, Spěvák Martin, Čech Fabian, Gál David

Střídal: Ilčík 4, Sláma nezasáhl do hry.

V sobotu jsme odehráli další mistrovské utkání na hřišti v Mikulově. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a po první třetině utkání jsme vedli 5:1. Ve druhé třetině hry si naši hráči vybrali oddechovou chvilku, přestali hrát, málo napadali soupeře a umožnili mu tak srovnat skóre. Na začátku poslední třetiny jsme dostali dva rychlé góly a přestože se hráči zvedli k výbornému výkonu, stále doháněli dvoubrankový rozdíl. Ten se sice nepodařilo zvrátit, ale hráči zaslouží pochvalu za velkou bojovnost a snahu s výsledkem něco udělat. Po zápase si hráči uvědomili, že zápas se hraje opravdu od začátku až do konce.