Bez snahy a nasazení to nejde

datum: 23.4.2023 neděle                          místo: Podivín                                            čas: 13:30

Podivín – FKM Podluží  17:6

Góly: Pavlíček Adam 1x, Tuček Richard 2x, Létal Martin 3x

Sestava: Létal Martin, Tučková Ela, Jung Petr, Nguyen Quoc Viet Tomáš, Tuček Richard, Král Patrik, Zugar Matyáš, Spěvák Martin, Pavlíček Adam

Střídali:

K nedělnímu odpoledni patří fotbal a našim soupeřem bylo tentokrát mužstvo Podivína. Do zápasu jsme vstoupili směle a s odhodláním, s bojovností a velkým nasazením. První poločas jsme hráli vyrovnaný zápas, ale postupně nás opouštěly síly a soupeř, který měl početní převahu nás doslova uhnal. Přesto se v zápase objevily prvky z tréninku, což nás velmi těší. Nyní se musíme zaměřit na kondici hráčů po dlouhodobé absenci a taky na jejich herních dovednostech. Věříme, že se brzy opět dostanou do kondice a zápas od zápasu se budou zlepšovat. Za odvedený výkon zaslouží hráči pochvalu.