datum: neděle 3. 9. 2023 místo: Křenovice čas: 13:00

Branky: Kotásek, Brázda, Darmovzal

Sestava: Trecha- Lano, Trčka Tomáš, Čapka, Markovič-Trčka Ondřej,Darmovzal,Vala,Valenta-Brázda, Kotásek
V průběhu nastoupil Výběra
Chyběli: Lang, Ilčík, Sláma

Dnes jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát se spojeným týmem Újezdu a Křenovic. I přes chybějící hráče (zastoupili je jiní) jsme nezačali vůbec špatně. Už v 5 minutě po faulu na Brázdu jsme kopali penaltu, ale bohužel Kotásek trefil tyč. To nás na nějakou dobu rozhodilo a nechali jsme hrát soupeře. Ten nás naštěstí nepotrestal i díky skvělým zákrokům brankáře Trechy. Zhruba od 25 minuty, jsme začínali přebírat otěže utkani do svých rukou, začali jsme víc běhat, zlepšili a hlavně zpřesnili přihrávky, což vyústilo k brance vstřelené Kotáskem. 37 minuta 0:1. Měli jsme tam i nějaké střely, ale ty nešli mezi tři tyče.

Ve druhém poločase se odehrávala víc bitva nežli fotbal, my se přizpůsobili soupeři, znovu jsme začali ztrácet míče nepřesnými přihrávkami ( částečně za to mohl i velmi hrbatý terén). Naštěstí se v 67 minutě dostal k odraženému míči Brázda a zvýšil na 0:2. V 75 minutě potáhl míč Darmovzal a z 20 metru zamířil přesně k levé tyči 0:3. Soupeř si ještě vytvořil nějaké šance ( břevno, nastřelený Čapka),i my jsme mohli klidně zvýšit vedení ( Výběra, Valenta, Kotásek), ale i tak jsme odjíždeli spokojení.