10.09.2023

Další utkání plné nasazení a bojovnosti

datum: 9. 9. 2023 neděle místo: Lanžhot čas: 10:30

Sokol Lanžhot – FKM Podluží  9:4

Góly: Vališ Roman 2x, Brezovský Marek 1x, Láníček Mikuláš 1x

Sestava: Vališ Roman, Brezovský Marek, Petrjánoš Adam, Netopilík Jakub, Lishchyna Artem, Hunkař Jan, Mrlák Martin, Stachovicz Marco, Láníček Mikuláš, Konečný Adam, Láníček Eliáš

Druhé utkání naší mladší přípravky, tentokrát se soupeřem z Lanžhota, bylo opět plné bojovnosti a nasazení. Na hráčích bylo od první minuty vidět, že nedají soupeři nic zadarmo. Přestože jsme měli pouze jeden trénink zaměřený na rozestavení a pohyb po hřišti, již v tomto zápase se to projevilo. Hráči se snažili držet svůj prostor i obsazovat soupeře a důsledně přistupovat do osobních soubojů. Velkým překvapením je pro všechny naše nová brankářská hvězda Jakub Netopilík, který přestože stál poprvé celé utkání v brance, podal vynikající výkon. Všichni zaslouží velkou pochvalu nejen za odvedený výkon na zápase, ale především za zodpovědný přístup na trénincích.