30.04.2023

Doslova nadlidský výkon

datum: 29.4.2023 sobota                         místo: Kostice                                            čas: 14:00

FKM Podluží – Velké Bílovice 5:12

Góly: Požgay Tobiáš 2x, Spěvák Martin 1x, Král Patrik 1x, Bělehrádek Tibor 1x

Sestava: Létal Martin, Tučková Ela, Nguyen Quoc Viet Tomáš, Král Patrik, Spěvák Martin, Požgay Tobiáš, Vala Štěpán, Bělehrádek Tibor

Střídali:

Před sobotním zápasem s Velkými Bílovicemi to pro nás nevypadalo dobře. Všechno jako by se proti nám spiklo. Nevlídné počasí, hlášený déšť a počet hráčů, to vše nevěstilo nic dobrého. Ale opak byl pravdou. Počasí vyšlo a hráči, kterých se sešlo pouze šest vstoupili do zápasu odvážně se vztyčenou hlavou a za velké podpory diváků předvedli v prvním poločase neskutečný výkon na hranici svých možností. Přestože hráli bez střídání, dokázali nejen velmi dobře bránit, ale zvládli i hru dopředu. Prosazovali se individuálně i kombinačně a předváděli pohledný fotbal. Do druhého poločasu jim přišel na pomoc Štěpán Vala z mladší přípravky a tak si už postupně mohli hráči odpočinout. Na konci zápasu jim přišel ještě vypomoci další hráč z mladší přípravky Tibor Bělehrádek, který se hned po vstupu na hřiště prosadil chytrým obstřelem brankáře. Za tento zápas si všichni zúčastnění zaslouží obrovskou pochvalu, protože na hřišti nechali nejen všechny své síly, ale i kus srdce a byli jeden tým.