Fotbalové utkání, nebo trénink střelby?

datum: 18. 4. 2023 úterý                   místo: Kostice                                                čas: 16:30

Podivín – FKM  Podluží  3:15

Góly:  Mrštinová Barbora 2x, Vala Štěpán 6x, Bělehrádek Tibor 3x, Vališ Roman 3x, 1x vlastní

Sestava: Mrštinová Tereza, Mrštinová Barbora, Netopilík Jakub, Vala Štěpán, Bělehrádek Tibor, Úlehla Jiří, Vališ Roman, Zugar Maxmilián, Jiskra David

Střídali:

Za krásného slunečného počasí jsme nastoupili proti soupeři z Podivína. Začátek zápasu jsme opět prospali a vypadalo to na velmi vyrovnaný zápas. Malé hřiště vyhovovalo spíše soupeři než nám, dlouho jsme se nemohli dostat do zápasu. Po první vstřelené brance jsme se zvedli a začali jsme hrát naši hru. Do hry jsme poprvé zapojili i hráče z mini přípravky, kteří se vůbec nezalekli a zapojili se do hry s velkým nasazením a bojovností. Nakonec jsme ovládli hru, začali jsme se prosazovat individuálně i kombinačně. Všem hráčům patří poděkování za to, jak pěkně zapojili nové malé spoluhráče do týmu.