Fotbalové utkání, nebo trénink střelby?

datum: 18. 4. 2023 úterý                   místo: Kostice                                                čas: 16:30

FKM  Podluží – Valtice 38:0

Góly:  Mrštinová Barbora 13x, Vala Štěpán 7x, Bělehrádek Tibor 7x, Vališ Roman 11x

Sestava: Mrštinová Tereza, Mrštinová Barbora,  Brezovský Marek, Vala Štěpán, Bělehrádek Tibor, Úlehla Jiří, Vališ Roman

Střídali:

Odložený zápas s Valticemi připomínal spíše trénink střelby než fotbalový zápas. Proti slabšímu mužstvu si naši malí fotbalisté mohli vyzkoušet vše, co se naučili na tréninku. Začátek zápasu byl však opět ospalý, rozpačitý a hra byla kostrbatá. Po první vstřelené brance se hráči probudili a začali předvádět pohlednou hru, zpočátku založenou na individuálních dovednostech, poté se objevila křídelní hra s přihrávkou před branku, kterou jsme zkoušeli na tréninku. Postupem času se však z týmové hry stalo odstřelování soupeřovy branky, každý se chtěl dát gól a pohledný fotbal byl tentam. Hráči si to však uvědomili a sami uznali, že fotbal je kolektivní hra a je jedno kdo dá gól.