datum: sobota 5. 8. 2023 místo: Tvrdonice čas: 13:00
FKM Podluží–Slavoj Velké Pavlovice 5:0 (3:0)

Branky: Brázda Patrik 3x, Kotásek Kryštof 2x

Sestava: Trecha- Lano, Trčka Tomáš, Čapka, Markovič-Ilčík,Darmovzal,Valenta-Brázda, Kotásek- Výběra
V průběhu nastoupili Vala, Trčka Ondřej.

V sobotu jsme odehráli přátelské utkani z nováčkem 1. třídy z Velkých Pavlovic. Tenhle zápas nám měl ukázat, jak na tom zhruba jsme. V prvním polocase jsme hráli velmi dobře, využívali jsme rychlost krajních záložníků a náběhy za obranu jsme se dostávali do mnoha šanci, které jsme bohužel často nepromněňovali. I tak poločasové vedení 3:0 nebylo špatné. Druhý poločas jsme nehráli tak dobře, ale přesto jsme navýšili vedení. Soupeře jsme dobrou obranou činnosti vůbec do ničeho nepustili, ale zase jsme hodně šanci nevyužili. Na tomto budeme muset zapracovat. Přesto musím konstatovat, že jsme odehráli velice dobré utkání a snad se to líbilo i té hrstce diváků, kteří se na nás přišli podívat. Děkujeme!