Hodně tvrdý zápas

datum: 22. 4. 2023 místo: Krumvíř čas: 10:00
Starší žáci SK Krumvíř–FKM Podluží 0:2 (0:1)

Góly: Matyáš Molinek, Ali Mustafa

Sestava: Lukáš Uher – Tadeáš Krč, Štěpán Frýdek, Matěj Hejzlar – Tomáš Kuriál, Adam Vala, Ali Mustafa, Ondřej Trčka, Michal Valenta – Samir Mustafa, Martin Drgonec – Michal Číž , Martin Beránek, Matyáš Molinek.

Krásné počasí, sluníčko a kluci poprvé jedou k zápasu pouze v tričku a v kraťasech. Vždy hodně specifický zápas prvního s posledním, to je snad nejtěžší zápas, který můžete hrát. Kvůli zranění jsme byli nuceni trochu přeskládat sestavu, ale i tak jsme hru od začátku kontrolovali a měli jsme víc balonů na noze. Po stranách i středem probíhaly pěkné akce. Soupeř si s námi nevěděl rady, technicky jsme byli vyspělejší. Protihráčům jsme nedovolili žádné akce, které by vedly k zakončení. Soupeřova hra byla hodně tvrdá, až zákeřná. Často se domácí snažili přerušit hru skluzem do nohy. Po jednom takovém faulu zahráváme přímý kop z 20 m, který proměňuje na .0:1 Ali Mustafa. Druhou půli jsme kontrolovali hru ještě více, soupeř nevystřelil na bránu, zato nepolevil ve faulování. Druhý gól střílí ze střední vzdálenosti Matyáš Molinek, a to po pěkné individuální akci. S dokopanýma nohama vyhráváme 2:0 tvrdý a místy nebezpečný zápas s Krumvířem.

Trenéři DP, LF