10.09.2023

datum: 9. 9. 2023 neděle místo: Lanžhot čas: 10:30

Sokol Lanžhot – FKM Podluží  10:6

Góly: Létal Martin 1x, Král Patrik 1x, Mrštinová Barbora 2x, Krpata Antonín 2x

Sestava: Úlehla Jiří, Létal Martin, Král Patrik, Bělehrádek Tibor, Vala Štěpán, Zugar Maxmilián, Pálka Eduard, Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Šlichta Filip, Krpata Antonín, Tučková Ela, Silaghi Adrian, Golík Samuel

Dnešní zápas byl jako na houpačce, nahoru, dolů. Již při rozcvičování před zápasem bylo jasné, že dnes to nebude žádná hitparáda. Hráči jako by ještě podřimovali. I vstup do utkání tomu nasvědčoval. Pomalý start na míč, nedostupování hráčů, bez náboje a nasazení. Po dvou obdržených brankách jsme se probrali a snažili se o naši hru, ale pořád tomu něco chybělo. Pomalu jsme se však začali zvedat a druhá polovina prvního poločasu patřila nám. Přestože jsme obdrželi po individuálních chybách další branky, pokračovali jsme v náporu. Do druhého poločasu jsme vstoupili tak, jak jsme končili první poločas. Odměnou nám bylo vyrovnání. Jenže konec zápasu opět hráči zvolnili tempo a soupeř toho dokázal využít. Ve hře se však objevila i spousta pohledných individuálních dovedností, zajímavé kombinace i zakončení. Výborný výkon podal Štěpán Vala, který si odnesl z posledních tréninků naprosto vše, co jsme se učili a uplatnil tyto dovednosti ve hře. Máme stále na čem pracovat, a hlavně je důležité hrát i trénovat na plno po celou dobu. To by nás mohla naučit mladší přípravka.