Kluci chtěli potěšit trenéra

datum: úterý 27. 9. 2023 místo: Kostice čas: 17:00

FKM Podluží – Sokol Rakvice  3:8

Góly: Vališ 1x, Lishchyna Artem 2x

Sestava: Vališ Roman, Lishchyna Artem, Hunkař Jan, Láníček Mikuláš, Konečný Adam, Jiříkovský Tomáš, Jiříkovský Jakub, Golík Matteo, Štefečka Adrian, Mrlák Martin, Petrjanoš Adam, Rebenda Adam, Netopilík Jakub, Brezovský Marek

Dnešní zápas kluci věnovali trenérovi. Chtěli ho potěšit a podařilo se. Od začátku bojovali na hřišti jako lvi, do hry se zapojili úplně všichni a bylo vidět, jak velké mají fotbalové srdce. Jejich starší opory Marek Brezovský a Roman Vališ je strhli k výkonu, který nikdo nečekal. Přestože máme velmi mladý tým, na hřišti to nebylo poznat. Je vidět, že si z tréninků odnášení mnoho. Kluci, děkujeme. Poděkování patří i rodičům, kteří nejen podporují naše malé fotbalové naděje, ale pomáhají nám trenérům. Jim také patří velký dík.