18.04.2023

Měřítko snese pouze první poločas

datum: 15. 4. 2023 místo: Týnec čas: 14:00
FKM–Sokol Kobylí 3:1 (3:0)

Góly: 7. Kotásek Kryštof, 29. Hrubý Jakub, 41. Brázda Patrik – 89. Chytka Prokop

Sestava: Uher 5 – Buček 5, Mráz 3, Hrubý 4, Trčka 3 – Ilčík 5, Čapka 3, Darmovzal 3, Markovič 3 – Kotásek 4, Brázda 4.

Střídali: Konečný 2, Lano 3

Hodnocení hráčů: 6 – výborný, 5 – velmi dobrý, 4 – dobrý, 3 – průměrný, 2 – podprůměrný, 1 – slabý.

Domácím se podařil vstup do utkání a to nejen brzkou brankou Kryštofa Kotáska, který se nejlépe orientoval v pokutovém území a přízemní ranou otevřel skóre, ale i solidním herním projevem. Ten trval celý první poločas a přinesl své ovoce v podobě dvou branek. Nejprve Jakub Hrubý zvýšil po rohovém kopu na 2:0 a ke konci poločasu po individuální akci Patrik Brázda technickou střelou na zadní tyč uzavřel účet povedeného poločasu.
To druhý poločas byla jiná písnička. Za prvé, soupeř začal být herně více odvážný a zlepšil svůj herní projev. Za druhé naše aktivita opadla, a když jsme se snažili, nahodit řetěz už se nám to nepovedlo. Proto měřítko našeho výkonu snese pouze první půle a poučení pro další utkání je: Když vypadneš z rozjetého vlaku, těžko se naskakuje zpět.