7.04.2023

Mistrovské utkání mladší žáci 5. 4. 2023

datum: středa 5. 4. 2023 místo: Křenovice čas: 17:00
Sokol Křenovice+Újezd u Brna–FKM Podluží ml. žáci 1:2 (1:1)

Sestava: Mitvalský- Janulík, Lishchyna, Cvrček- Fojtík, Doležal, Králová (kapitán), Silný- Zugar
Do hry se zapojili Hřebačka, Hes, Luňák, Rampáček.

Zraněný: Brázda

Včera jsme nastoupili k dalšímu mistrovskemu utkání na hřišti společného týmu Křenovic a Újezdu. Po posledních zápasech jsme tušil, že nás nečeká nic jednoduchého, což se potvrdilo od první minuty. I přes obdržený gól, jsme se nevzdali a v průběhu zápasu jsme se soupeři vyrovnali nejen herně, ale i výsledkově. Gól vstřelený Lenkou Královou z velké dálky byl sice šťastný, ale nám dodal hodně energie. Ve druhem poločase jsme zlepšili hru po stranách a výsledkem bylo několik rohových kopů a po jednom z nich dal branku na zadní tyč nabíhající Viktor Hřebačka. Tento zápas jsme dotáhli do vítězného konce i přes velký tlak domácích. Pochvala pro všechny hráče, ale obzvlášť pro Lenku, která včera byla všude, kde se něco dělo a ukázala ostatním, že bojovat a dřít se musí za každého stavu a až do konce! Bravo, jen tak dál. Chtěli bychom poděkovat všem rodičům, že děti omluvili ve škole a umožnili jim odehrát tento zápas.

Trenéři FKM Podluží Král, Zugar, Rampáček