1.04.2023

Mladší žáci–TJ Sokol Dambořice 1:6

datum: sobota 1. 4. místo: Tvrdonice čas: 11:45
Mladší žáci FKM Podluží–TJ Sokol Dambořice 1:6 (0:1)

Góly: brankář Mitvalský, obrana Cvrček, Lishchyn, Janulík, záloha Silný, Králová (kapitán), Zugar, Fojtík, útok Luňák. Do hry dále zasáhli Doležal, Hes a Král.
Zranění Brázda, Rampáček,Hřebačka

Dnešní utkání v prvním poločase vypadalo velmi dobře, naši hráči si zřejmě vzali ponaučení z minulého týdne a na hřišti se to projevilo. Nebáli jsme se hrát, byla tam nabídka, pohyb, prostě vše.I když pár centrů jsme měli zahrát jinak, ale i přesto jsme byli vyrovnaným soupeřem.Hosté měli pár urostlejších hráčů, což se projevilo při standartních situacích. I když jsme jich pár odvrátili, přece jen se jeden roh ujal. Ve druhém poločase se projevili fyzické rozdíli mezi hráči a nám už se tolik nedařilo brzdit jejich útoky. Přesto jsme v poslední minutě po rychlém brejku vstřelili alespoň čestnou branku Alexem Lishchynou.

trenéři FKM Podluží Král Zbyněk, Zugar Petr