4.09.2023

Nedělní překvapení v podání mladší přípravky

datum: 3. 9. 2023 neděle místo: Charvátská Nová Ves čas: 10:30

Sokol Charvátská Nová Ves – FKM   9:8

Góly: Vališ Roman 2x, Brezovský Marek 5x, Štefečka Adrian 1x

Sestava: Vališ Roman, Brezovský Marek, Petrjánoš Adam, Netopilík Jakub, Lishchyna Artem, Hunkař Jan, Mrlák Martin, Štefečka Adrian, Rebenda Adam, Láníček Mikuláš

První zápas naší mladší přípravky byl pro mnohé překvapením. Kluci, kteří by si mohli užívat klidu v mini přípravce se dnes odhodlaně postavili soupeři z Charvátské. Protože za rok se toho už spoustu naučili, rozhodli jsme se je posunout do mladší přípravky a udělali jsme dobře. Pod zodpovědným vedení starších spoluhráčů Romana Vališe a Marka Brezovského nebylo poznat, že věkově do mladší přípravky nepatří. Do zápasu vstoupili beze strachu a soupeři hru nijak neulehčovali. Přestože stáli poprvé na větším hřišti, s většími brankami a brankářem, nic je neodradilo od bojovnosti a nasazení. Zkoušeli si vše, co se učíme na tréninku, byli důrazní a zodpovědní. Za svůj výkon si všichni zaslouží pochvalu a zvlášť Roman Vališ a Marek Brezovský, kteří byli velkou oporou svých malých parťáků.