14.10.2023

datum: 10. 10. 2023 úterý místo: Valtice čas: 17:00

Valtice – FKM Podluží  9:7

Góly: Král Patrik 2x, Zugar Matyáš 3x, Bělehrádek Tibor 1x, Spěvák Martin 1x

Sestava: Král Patrik, Bělehrádek Tibor, Zugar Maxmilián, Pálka Eduard, Zugar Matyáš, Vala Štěpán, Mrštinová Tereza, Mrštinová Barbora, Spěvák Martin, Létal Martin, Úlehla Jiří, Silaghi Adrian, Tučková Ela, Krpata Antonín

Střídali:

Tentokrát téměř kompletní i s brankáři. Tento zápas byl velmi napínavý až do poslední minuty. Bylo vidět, že proti sobě stojí dva fotbalově vyspělejší týmy, kterým nechyběly individuální dovednosti, ale ani fotbalové myšlení. Zápasu nechybělo nasazení a bojovnost, i když někdy i za hranicemi pravidel ze strany soupeře. Přestože některé souboje byly opravdu velmi tvrdé, naše svěřence to neodradilo a bojovali o každý míč. Stav zápasu se přehupoval z jedné strany na druhou a po celou dobu byl velmi vyrovnaný. Několik chyb na konci zápasu nás sice připravilo o vítězství, ale protože my se z chyb učíme a posunujeme se dál, odcházeli jsme ze zápasu sice unavení, ale spokojení.