Občas je potřeba promluvit hráčům do duše

datum: 20. 5. 2023 sobota                        místo: Kostice                                        čas: 14:00

FKM  Podluží – Březí  19:1

Góly: Mrštinová Barbora 3x, Bělehrádek Tibor 6x, Krpata Antonín 3x,

Vala Štěpán 3x, Vališ Roman 2x, Úlehla Jiří 2x

Sestava: Mrštinová Barbora, Mrštinová Tereza, Vala Štěpán, Bělehrádek Tibor, Vališ Roman, Brezovský Marek, Úlehla Jiří, Netopilík Jakub, Jiskra David, Petrjánoš Adam

V sobotním slunečném odpoledni jsme změřili síly se soupeřem s Březí. Přestože jsme si před zápasem řekli, jak by měla naše hra vypadat a co je naším cílem, začátek zápasu byl pravý opak. Legrácky, srandičky, plno řečí, ale skutek utek. Hráči si zřejmě mysleli, že to soupeř odběhá i za ně. Takže v první pauze nezbylo nic jiného, než malým fotbalistům vysvětlit, proč jsme dnes na hřišti. Možná to nebylo nic příjemného, ale zabralo to. Do další části zápasu vyběhli na hřiště jako vyměnění. Zcela jsme ovládli hru a všem ukázali, že na trénincích nezahálíme. Do hry se zapojili i hráči z mini přípravky a vůbec za staršími spoluhráči nezaostávali. Poprvé se postavil do branky David Jiskra, ještě hráč z mini přípravky a díky svým spoluhráčům si udržel čisté konto.

Doufáme, že si hráči promluvu do duše vezmou k srdci a už nikdy ji nebudeme muset použít.