19.03.2023

Poslední přáteláček, generálka na mistrovský zápas

datum: 19.3.2023 místo: Kostice čas: 11:00
Starší žáci FKM Podluží–Veselí/Strážnice 2:1 (1:0)

Góly: Michal Valenta, Matyáš Molinek

Sestava: Lukáš Uher – Martin Beránek, Štěpán Frýdek, Matěj Hejzlar – Michal Číž, Adam Vala, Ali Mustafa, Tomáš Kuriál, Michal Valenta – Samir Mustafa, Matyáš Molinek – Tomáš Mazuch, Martin Drgonec, Tadeáš Krč, Oleksii Lyshchyna.

Ke generálce jsme si pozvali kluky z Veselí/Strážnice a opět to byl tým z vyšší soutěže. A hned od první minuty jsme diktovali tempo a hrálo se podle našich not. Převážná část hry se odehrávala na půlce soupeře. Balón jsme drželi na svých kopačkách více my a soupeř chvílemi nevěděl co s námi, jak na nás. I přesto převážná část útoků končila bohužel na pomezí šestnáctky. Ale povedly se nám dvě krásné akce. Jedna v první půli, kdy se po pravé straně protáhl Michal Číž a přesným centrem před bránu přihrává na první gól Michalovi Valentovi. Druhou branku jsme střelili v druhé půli po krásné průnikovce od Aliho Mustafi na Matyáše Molinka, který nekompromisně zakončuje.
Tak příští sobotu už naostro, první jarní mistrovský zápas ve Velkých Pavlovicích – kluci, jdeme na to.

DP, LF