30.05.2023

Poslední zápas sezóny jsme si užili

datum: 26.5.2023 pátek                                místo: Rakvice                               čas: 17:30

Starší přípravka Rakvice–FKM Podluží   10:10

Góly: Tuček Richard 2x, Král Patrik 3x, Létal Martin 2x, Úlehla Jiří 1x, Cvrček Dominik 1x, Jung Petr 1x

Sestava: Létal Martin, Král Patrik, Nguyen Quoc Viet Tomáš, Jung Petr, Tuček Richard, Cvrček Dominik, Úlehla Jiří, Zugar Matyáš

V pátek jsme odehráli poslední mistrovské utkání v Rakvicích. Zápas si hráči užívali od první minuty. Proti rychlostně vybavenému mužstvu to nebylo nijak jednoduché, ale bojovnost, chytrost a fotbalové dovednosti využili hráči maximálně. Do hry dali opět všechno a první poločas jasně dominovali na hřišti a hru si užívali. Individuální akce střídali krásné kombinace a první poločas jsme vedli 9: 1. Bohužel ve druhém poločase nám začaly docházet síly a nedokázali jsme již zachycovat rychlé náběhy soupeře, který nás sice gólově dostihl, ale herně jsme stále na hřišti vládli, a to je náš cíl. Všichni zasloužím velkou pochvalu nejen za poslední zápas, ale za celou jarní sezónu, ke které se hráči postavili velmi zodpovědně a vždy odevzdali na hřišti maximální výkon. Dík patří i rodičům a všem, kteří ná celou sezónu podporovali.