První jarní mistrovský zápas

datum: 25. 3. 2023 místo: Velké Pavlovice čas: 13:00
Starší žáci : Velké Pavlovice/Rakvice – FKM Podluží 0:3 ( 0:1 )

Góly: Matyáš Molinek 2x, Ali Mustafa

Sestava: Lukáš Uher – Martin Beránek, Štěpán Frýdek, Tomáš Mazuch – Michal Číž, Oleksii Lyshchyna, Ali Mustafa, Tomáš Kuriál, Michal Valenta – Samir Mustafa, Matyáš Molinek – Martin Drgonec, Ondřej Trčka, Michal Mitvalský

Do prvního mistrovského zápasu jsme vstoupili malinko vlažně. Náš špatný pohyb a chybné kombinace zapříčilo to, že prvních cca 20 minut byl soupeř lepší a byli jsme rádi, že neproměnil šance, které měl. Po dvaceti minutách jsme se probudili, přišli kombinace po krajích i středem a jedu využíváme ke vstřelení první branky, kterou střílí Matyáš Molinek. Druhá půle byla již o poznání lepší. Náš pohyb a především kombinace se dostal na druhý stupeň a začali jsme soupeře převyšovat. To vše se promítlo ke vstřelení druhé a třetí branky. Branky střílí opět Matyáš Molinek a Ali Mustafa.

DP, LF