První zimní přípravný zápas

11. února jsme odehráli první zimní zápas na umělé trávě v Dubňanech proti Ratíškovicím.
Do zápasu, vzhledem k nemoci, jsme nastupovali s velmi oslabenou sestavou a s vypůjčenými kluky z mladších žáků. I tak jsme hráli vyrovnaný zápas, a to i přesto, že soupeř hraje o třídu výše.
Hra byla spíše bojovná, málo jsme kombinovali a tím jsme se do zakončení dostávali jen sporadicky. Ale vzhledem k tomu, že jsme hráli zápas po dlouhých třech měsících, byl náš výkon solidní. Zápas nám ukázal kde máme nedostatky a jak pracovat dále v zimní přípravě. Prohráli jsme 4:2.
Naše sestava: Michal Mitvalský, Lukáš Uher, Štěpán Frýdek, Tadeáš Krč, Tomáš Kuriál, Michal Číž, Ali Mustafa, Oleksii Lishchyna, Michal Valenta, Samir Mustafa, Matyáš Molinek, Pavel Brázda.