datum: sobota 21. 10. 2023 místo: Týnec čas: 15:00
FKM Podluží–SK Žarošice 6:0 (4:0)

Branky: Brázda 3, Markovič, Ilčík, Trčka T.

Sestava: Trecha- Lano, Trčka Tomáš, Čapka, Markovič-Ilčík, Trčka Ondřej, Lang, Valenta-Brázda, Kotásek
V průběhu nastoupili Sláma, Vala

V dalším domácím zápase, tentokrat v Týnci, jsme přivítali soupeře ze Žarošic. Od první minuty jsme udávali tempo hry, což se projevilo ve dvobrankové vedení. První gól v 10 minutě po špatné malé domů, kterou vystihl Brázda a s přehledem zakončil, další v 16 minutě po přesném centru od Ondry Trčky (který mimochodem odehrál jeho nejlepší zápas) a hlavičce Brázdy 2:0! Ještě do poločasu se trefili ve 31 minutě Markovič, úplně osamocený na zadní tyčce po centru Kotáska a znovu Brázda po další asistenci od Kotáska.
Druhy poločas jsme se snažili soupeře udržet co nejdál od naši branky a pokud možno zvýšit náskok. To se podařilo když v 52 minutě Ilčíkův nepřesný centr ( nebo to chtěl? 😉) zapadl za brankáře na zadní tyč a v 77 minutě po skrumáži v šestnáctce soupeře se prosadil T. Trčka. Škoda, že mnoho dalších šanci zůstalo nevyužitých, ať už Valenty nebo Slámy, což byli tutovky.

Snad příště, nyní nás to nemrzelo, ale!!!