Datum : 22.10.2023 , Místo : Moravská Nová Ves , Čas : 12:00H
Starší žáci : FKM Podluží – Veselí/Strážnice 2:5 ( 2:2 )
Góly : Pavel Brázda, Samir Mustafa
Sestava : Michal Mitvalský – Lukáš Váňa, Štěpán Frýdek, Matěj Hejzlar – Tomáš Kuriál, Ali Mustafa, Martin Beránek, Pavel Brázda, Olex Lischina – Samir Mustafa, Tadeáš Krč – Martin Drgonec, Jakub Janulík, Viktor Hřebačka.

Dvanácté kolo jsme odehráli v Moravské Nové Vsi. Po dobrém začátku prvního poločasu, kdy jsme vedli 1:0 zásluhou Pavla Brázdy, nás rychle probudily dva rychlé góly soupeře, opět po našich velkých chybách.

První půlku jsme odehráli docela slušně, i když jsme se bohužel nevyvarovali zbytečných chyb. Ale bylo vidět, že kluci chtějí tento zápas proměnit ve vítězství. A taky ve 33. minutě střílí gól do kabiny Samir Mustafa. Ale celkově se nám nedařilo. Byli jsme všude až druzí, nevyhrávali jsme souboje a naše obranná hra vůbec nebyla taková, jakou bychom si představovali. I proto byla obrana hodně přetěžovaná a ve druhé půli jsme dostali ještě zbytečné tři branky. Druhá půle byla z naší strany vyloženě špatná, soupeř nás místy přehrával. Co ale můžeme na tomto zápasu pochválit, bylo opět skvělé fandění rodičů. Díky za super atmosféru…snad to kluky postupně probudí.