5.11.2023

Starší žáci – nejsme mistři světa

Datum : 5.11.2023 , Místo : Moravská Nová Ves , Čas : 11:45H
Starší žáci : FKM Podluží – TJ Moravan Lednice 2:2 ( 1:1 )
Góly : Ali Mustafa, Pavel Brázda
Sestava : Michal Mitvalský – Lukáš Váňa, Štěpán Frýdek, Matěj Hejzlar – Tomáš Kuriál, Pavel Brázda, Martin Beránek, Olex Lischina, Samir Mustafa – Ali Mustafa, Tadeáš Krč – Martin Drgonec, Jakub Janulík, Jáchym Fojtík

Mistři světa – bohužel ne ve hře, ale v kecání a oponování rozhodčímu. Zápas už od začátku nebyl moc líbivý, kombinačně se nám taky nedařilo. Centrované míče i finální přihrávky jsme měli nepřesné. I tak se nám podařilo vstřelit první branku ve 29.minutě po krásné průnikovce Samirem Mustafou. Druhá půle byla obdobná té první, hodně nepřesností a mnohé ztráty míčů. I když naše hra nebyla nic moc na pohled, opět jsme šli do vedení po rohu, a to zásluhou Pavla Brázdy. Naší nedisciplínou a nedůrazem soupeř vyrovnává v poslední minutě z penalty. Příští týden nás čeká poslední zápas, a to na domácím hřišti v Kosticích.

David Prokop
Lukáš Frýdek