Datum : 30.10.2023 , Místo : Hodonín , Čas : 16:00H
Starší žáci : FK Hodonín – FKM Podluží 6:3 ( 2:3 )
Góly : Ali Mustafa 2x, Tadeáš Krč
Sestava : Michal Mitvalský – Lukáš Váňa, Štěpán Frýdek, Matěj Hejzlar – Tomáš Kuriál, Ali Mustafa, Martin Beránek, Pavel Brázda, Olex Lischina – Samir Mustafa, Tadeáš Krč – Martin Drgonec, Jakub Janulík, Viktor Hřebačka.

Doslova fantastický začátek. Na soupeře jsme vletěli, že nevěděli co mají dělat. Kluci makali nahoru, dolů a hráli pěkný fotbal. Jedna, druhá a třetí branka a ve 26. minutě jsme vedli už 3:0 zásluhou Tadeáše Krče a dvakrát skórujícího Aliho Mustafi. Na posledních osm minut jsme malinko polevili a soupeř nás ihned potrestal a snížil do poločasu na 2:3.
Druhá půle se nám vůbec nepodařila. Soupeř hrál aktivněji, začal být více na balonu a to se projevovalo na našem pohybu, který šel pomalu dolů. Všude jsme byli druzí a prohrávali jsme souboje. A soupeř nás potrestal čtyřmi brankami a bylo vymalováno.
Pánové, ale z prvního poločasu si můžeme vzít do dalších zápasů hodně.